Mesaj gönder
Ana sayfa

Wuhan JinHaoXing Photoelectric Co.,Ltd

Çin Wuhan JinHaoXing Photoelectric Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Wuhan JinHaoXing Photoelectric Co.,Ltd Sertifikalar
çok iyi iletişim sayesinde tüm sorunları çözdüm, satın almamdan memnun kaldı.

—— Andy

Adam iyidir Resepsiyon profesyoneldir. Demo eğitimi de çok güzel. Makineyi aldıktan sonra daha fazla çevrimiçi eğitim diliyorum.

—— Alfonso

Güzel hizmet ve yüksek kalite ve yüksek itibarı ile iyi bir şirket. Bizim güvenilir bir tedarikçi biri mal zamanında ve güzel bir paket teslim edilir.

—— İskoçyalı

Ben sohbet şimdi

Wuhan JinHaoXing Photoelectric Co.,Ltd

1 2 3 4
Wuhan JinHaoXing Photoelectric Co.,Ltd Wuhan JinHaoXing Photoelectric Co.,Ltd Wuhan JinHaoXing Photoelectric Co.,Ltd Wuhan JinHaoXing Photoelectric Co.,Ltd
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : JHX LAZER
No. Çalışanları : 300~500
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 60% - 70%

Wuhan Jhxlaser fotoelektrik Co, Ltd.is global olarak tüm lazer uygulama ve servis çözümlerini sunmaya kararlıdır. Jhxlaser, esnek malzeme endüstrisinin daima lazer uygulamasına dahil olan Hi-teknoloji şirketleridir, Jhxlaser ürünü halihazırda birçok denizaşırı bölgeye ve dünyadaki ülkelere ihracat yapmaktadır.

Jhxlaser her zaman lazer uygulamasında Ar-Ge, üretim, satış ve satış sonrası hizmete odaklanır. En yeni esnek malzeme lazer kesim çözümleri, kumaş, tekstil, giyim, reklam, el işi, ambalaj, ev tasarımı, dış mekan, dekorasyon alanlarında başarıyla uygulanmıştır. Halılar, otomobil içleri, farklı endüstrilerin gerçekleştirilmesine yönelik geleneksel uygulamalara yardımcı olmak için farklı endüstriler Tam otomasyon ve akıllı üretim için, Şimdi Wuhan Jhxlaser zaten Çin'e esnek malzeme lazer kesim çözümleri haline geldi Top marka.

İletişim bilgileri
Wuhan JinHaoXing Photoelectric Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Lucus

Tel: +86-13338037776

Faks: +86-27-83991110

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)